Apie

„Autosabina Motors“ anksčiau

apie_amotors

1920 metų gruodį Amerikos lietuviai įkūrė akcinę bendrovę „Amlitas“, kuri prekiavo naujais „Ford“ automobiliais, atsarginėmis dalimis, benzinu ir tepalais. Taip pat įmonė teikė keleivių pervežimo paslaugas bei organizavo vairuotojų kursus. Vėliau bendrovės pažanga atsiskleidė, 1924 metais, kai ji pagamino pirmuosius autobusus, kuriems važiuokles ir variklius gaudavo iš užsienio. 1936-1937 m. naujovė – pirmasis autobusas, varomas medžio anglimi. Pokariu akcinė bendrovė „Amlitas“ buvo reorganizuota į Kauno automobilių remonto gamyklą, gaminančią krovininius automobilius ir atliekančią automobilių remonto darbus. 1962 metais prie gamyklos prijungta Kauno autobusų kėbulų gamykla, gaminanti autobusus KAG-3. 1981-1982 metais naujai pastatytame gamyklos korpuse (4608 m²) įsisavintas autobusų Ikarus-260 pilno komplektiškumo remontas. Nepriklausomoje Lietuvoje 1993 metais Kauno valstybinė automobilių remonto įmonė privatizuota, įregistruojant akcinę bendrovę „Autosabina“, kuri toliau tęsė visas anksčiau buvusias veiklos rūšis, baldų, nestandartinių metalo gaminių gamybą. Tais pačiais metais įsteigti lengvųjų ir krovininių automobilių servisai, organizuota prekyba automobiliais ir jų atsarginėmis dalimis, įsteigti muitinės atvirieji sandėliai ir krovinių terminalas.

 

„Autosabina Motors“ dabar

Autosabina Motors“ įkurta 1997 m. „Autosabinos“ patalpose. Tai pirmoji autorizuota naujų automobilių gamintojų pardavimo atstovė Kaune. Startavusi kaip atskira automobilių agregatų ir važiuoklės remonto įmonė, vėliau veiklą išplėtė elektros, kompiuterinės diagnostikos, kėbulų geometrijos atstatymo, kėbulų paruošimo ir dažymo srityse.

Nuo 1999 metų „Autosabina Motors“ tapo oficialiu autorizuotu „KIA“, o nuo 2009 m. ir „Citroen“ lengvųjų automobilių pardavimo ir aptarnavimo atstovu. Turime įgaliojimus atlikti šių prekinių ženklų automobilių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Didžiuojamės, atstovaudami pasaulinio lygio automobilius, kurie pasižymi išskirtine kokybe, nepriekaištingu dizainu bei diegiamomis naujausiomis technologijomis, kurios užtikrina saugų vairavimą bei suteikia maksimalų vairavimo komfortą.

Mūsų misija – Mes, „Autosabina Motors“, siekiame tapti lyderiais automobilių rinkoje, įgyvendindami aukštus standartus ir keičianti automobilių pirkimo ir aptarnavimo patirtį. Mūsų tikslas būti ne tik geriausiu automobilių pardavėjais, bet ir inovatoriais inovacijų, klientų aptarnavimo kokybės ir tvarumo srityse.

 

Vertybės kuriomis vadovaujamės:

  • Profesionalumas – nuolatos investuojame į naujausią įrangą bei prietaisus, kad atlikti remonto darbai būtų nepriekaištingi ir kokybiški.
  • Aplinkos tvarumas – Nuolatos siūlome naujausių technologijų automobilius, esame orentuoti į automobilių ekonomiją, ekologiją ir tvarumą, aktyviai prisidedame prie tvarumo ir nuolat siekiame tobulėti, atsižvelgdami į klientų poreikius.
  • Pasitikėjimas – visuomet suteikiame informaciją apie automobilių technines galimybes ir saugumo sistemas, gilinamės į klientų norus ir užtikriname, kad kiekvienas klientas jaustųsi ypatingas.

Šiuo metu „Autosabina Motors“ teikia ne tik „KIA“ ir „Citroen“, bet ir kitų prekinių ženklų lengvųjų automobilių remonto paslaugas. Maloniai kviečiame rezervuotis jums tinkamą laiką ir atiduoti savo automobilio rūpesčius į patikimų specialistų rankas. Puikiai išmanydami remonto darbus, specialistai suremontuos automobilį, kad galėtumėte vėl mėgautis kelionių teikiamais malonumais bei atradimais.

 

Raimondas Šarkūnas, UAB „Autosabina Motors“ direktorius