STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2019


Didžiuojamės sulaukę įvertinimo. UAB AUTOSABINA MOTORS įvertinta STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2019 nominacija, kaip aukštą kredito reitingą turinti įmonė, kuris patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Tokiais aukštais kredito reitingais gali pasigirti tik 5% Lietuvos įmonių.

„STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI 2019“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją.

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018“ sertifikatą – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

Stipriausi Lietuvoje 2019 Lyderiai