Naujasis Citroen Space Tourer!

Citroen Space Tourer

Naujojoje platformoje sukurtas automobilis CITROËN SPACETOURER yra skirtas laisvalaikio kelionėms su šeima ar draugais. Dėl patogių slankiojančių ir išimamų sėdynių automobilis šiuolaikiniams „klajokliams“ suteikia jaukią ir pertvarkomą vidaus erdvę. CITROËN SPACETOURER yra gaminamas 3 kėbulo ilgių, turi FEEL ir SHINE apdailos variantus, gali sutalpinti iki 8 keleivių. Automobilyje CITROËN SPACETOURER visi keleiviai gali mėgautis natūralia šviesa, sklindančia pro dviem dalimis įstiklintą stogą, kurio atskiras dalis, jei nepageidaujame šviesos, galima uždengti. Pro lubose esančioje konsolėje Pavillon Confort įtaisytas oro pūtimo angas švelniai sklinda oro kondicionieriaus atvėsintas oras. Jausmas – tarsi sėdėtume lėktuve. Nakties metu LED apšvietimas sukuria harmoningą atmosferą salone.

CITROËN SPACETOURER siūlo 4 variklius, visi jie turi įdiegtą BlueHDi technologiją. Šie naujos kartos varikliai leido radikaliai sumažinti azoto oksidų (NOX) kiekį, apriboti CO2 emisiją ir sumažinti degalų sąnaudas. Nesvarbu, kokia yra kelio būklė, automobilio važiuoklė padeda preciziškai valdyti automobilį ir išlaikyti aukštą komforto lygį važiuojant. Gausi patogumo ir saugumo įranga pagelbėjo automobiliui CITROËN SPACETOURER ir jo naujos kartos modifikuojamai platformai gauti maksimalų 5 žvaigždučių Euro NCAP įvertinimą.

CITROËN SPACETOURER BUSINESS yra tikras padėjėjas jūsų kasdienybėje, nes turi elektra valdomas slankiąsias šonines duris. Tai yra labai patogu vairuotojui, kai jis gali valdyti durų atidarymą ir uždarymą iš savo vietos, tai padeda išvengti situacijų, kai keleiviai ima patys atidarinėti duris. O į trečiąją sėdynių eilę lengva patekti, nes 2-osios eilės sėdynės nulenkiamos vienu judesiu ir taip atsiveria platus tarpas.

CITROËN SPACETOURER BUSINESS, turintis daug pritaikymo ir pertvarkymo galimybių, yra gaminamas 3 kėbulo versijų. M versijos bagažinės tūris siekia nuo 507 l iki 2228 l, su išimtomis 3-iosios eilės sėdynėmis, arba 3968 l, su išimtomis ir 2-osios eilės sėdynėmis. Versijos XL tūris siekia nuo 912 l iki 4554 l, su visomis išimtomis galinėmis sėdynėmis.

AUTOMATINIS TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMAS. Ši sistema perjungia automobilio šviesas iš tolimųjų į artimąsias ir atvirkščiai, priklausomai nuo eismo sąlygų, kai aptinkami iš priekio atvažiuojantys automobiliai. Sistema veikia naktį važiuojant didesniu nei 25 km/h greičiu ir išsijungia, kai greitis sumažėja iki 15 km/h.

GREIČIO RIBOJIMAS. Skaitomi kelio ženklai ir vairuotojui reikiamu momentu teikiama informacija apie greičio ribojimus, kurių reikia laikytis. Kai vaizdo kamera aptinka kelio ženklą, vairuotojas mygtuko paspaudimu gali priimti rekomenduojamą greitį, kad pagal jį imtų veikti automobilio greičio reguliavimo arba ribojimo sistema.

ĮSPĖJIMAS DĖL VAIRUOTOJO DĖMESINGUMO. Ši sistema stebi vairuotojo veiksmus daugiafunkcine vaizdo kamera priekinio stiklo viršuje ir nustato nepakankamo reagavimo vairu būseną. Jei nustatomas susilpnėjęs reagavimas (budrumas), vairuotojas išgirsta garsinį ir vaizdinį įspėjimą.

LINIJOS NETYČINIO KIRTIMO SIGNALAS (AFIL). Vairuotojas įspėjamas, kai automobilis kerta kelio ženklinimo liniją nesant įjungtam posūkio signalui. Sistema nustato netyčinį kelio ženklinimo linijos (ištisinės arba brūkšninės) pervažiavimą ir įspėja vairuotoją garsu ir vaizdu prietaisų skydelyje.