Naujiena! Citroen C3

Copyright William Crozes @ Continental Produtions

CITROËN C3: NAUJAS CITROËN ŽYGIS

Kompanija CITROËN šiandien pristato naująjį Citroën C3 modelį, savąjį bestselerį, kurio nuo 2002 metų jau parduota daugiau kaip 3,5 milijono. Savuoju išskirtiniu dizainu ir spalvingu individualumu naujasis C3 griauna nusistovėjusius rinkos kodus. Jaunatviškas ir optimistiškas automobilis išsiskiria unikalia sandara ir grafiniais elementais, suteikiančiais jam energingą ir užtikrintą laikyseną. Viduje naujasis C3 orientuotas į bekompromisinį komfortą, kad kiekviena kelionė juo taptų puikiai praleistu laiku. Be to, jis suteikia galimybę naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, tokiomis kaip pirmą kartą pasauliui pristatoma įranga ConnectedCAM Citroën™ – įmontuota HD vaizdo kamera, leidžiančia dalytis savo nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

Naujojo C3 pasirodymas yra tarsi gaivaus vėjo gūsis automobilių rinkoje. Tai gerokai nuo stereotipų nutolęs įvairiapusis hečbekas, savo išskirtinumą įtvirtinantis kaip smarkus ir spalvingas automobilis, suteikiantis patrauklių individualios apdailos galimybių.

Naujasis Citroën C3 žengia į rinką su tokiomis CITROËN vertybėmis:

„OPTIMIZMU“ – dėl savo drąsaus dizaino. Naujasis C3 išsiskiria unikalia sandara. Jo aukšta charizmatiška priekinė dalis, taip pat platus profilis suteikia šiam automobiliui galingą ir energingą laikyseną. Išskirtinumą dar labiau sustiprina didelės individualios apdailos pasirinkimo galimybės. Kiekvienas gali turėti automobilį pagal savo ir tik jam priimtiną įvaizdį. Iš išorės naujasis C3 yra dvispalvis su 3 stogo spalvų pasirinkimu. Visą šį derinį papildo atskirų kėbulo detalių spalvos – rūko žibintų apvadų, veidrodžių korpusų, šoninės galinės dalies ir apsaugų Airbump®. Viduje galimi 4 salono apdailos paketai, kad kiekvienas galėtų pasirinkti jo dvasios būseną atitinkančią vidaus aplinką. Salono erdvumą paryškina sėdynių apdaila ir horizontali bei išgryninta priekinės panelės forma;

„ŽMOGIŠKUMU“ dėl jaukumo, kurį jis suteikia. Savąja programa Citroën Advanced Comfort®, kuri tapo naujojo C3 koncepcijos pagrindu, CITROËN praplėtė komforto sąvoką, suteikdama jam c3newmodernumo. Vos įlipus į automobilį, pasijausite jaukiai dėl jo sėdynių patogumo, kurios yra tiek vizualiai, tiek fiziškai komfortabilios, taip pat dėl panoraminio stiklinio stogo, pro kurį saloną užlieja šviesa, dėl išmoningų pasidėjimo vietų ir talpios bei svetingos erdvės. Įspūdį sustiprina spalvos ir apdailos medžiagos, kurias kurdami dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš baldų srities ir kelionių aplinkos, kad C3 būtų vieta, kurioje jaučiamasi „kaip namie“. Naujasis C3 suteikia savo keleiviams kokono įspūdį, jis atriboja juos nuo išorinio pasaulio ir izoliuoja nuo kelio. Jis taip pat palengvina naudojimąsi automobiliu, pavyzdžiui, sutelkdamas visas jo funkcijas jutikliniame 7’’ ekrane, be to, leidžia įlipti į automobilį ir užvesti jį berakte įlipimo ir užvedimo sistema. Naujasis 5 durų automobilis C3 yra praktiškas ir kartu išlieka kompaktiškas dėl savo santūraus 3,99 m ilgio;

„IŠMANUMU“ – dėl savo technologijų, atitinkančių laiko dvasią. Pirmą kartą pasaulyje automobilyje CITROËN siūloma sistema ConnectedCAM Citroën™. Plačiakampė HD vaizdo kamera, prijungta prie interneto ir tobulai integruota, leidžia fotografuoti ir filmuoti kelionių akimirkas ir jomis dalintis socialiniuose tinkluose arba išsaugoti sau. Naujasis C3 taip pat siūlo įvairios įrangos, palengvinančios gyvenimą vairuotojui: prijungta 3D navigacija su balso atpažinimo funkcija, galinio vaizdo kamera, linijos netyčinio kirtimo signalizatorius ir aklosios zonos stebėjimo sistema. Naujojo C3 efektyvumą parodo ir jo galingų ir ekonomiškų variklių gama: benzininiai PureTech, dyzeliniai BlueHDi, naujos kartos automatinė pavarų dėžė EAT6.